Jak usunąć konto Xbox Live / Odzyskać savy ?

• Level   1

Witam . 

Dzisiaj założyłem konto na darmowym Xbox Live i mam pewien kłopot . Otóż zginęły mi savy z gry Gears of war 3 . Wcześniej grałem na botach itp , teraz straciłem wszystko , Pozostałe konta elegancko działają , wszystko na nich jest . 

Moje pytanie jest następujące . Czy mogę jakoś "usunąć się" z Xbox Live i odzyskać to co miałem wcześniej ? Jak to zrobić ? 

Liczę na waszą pomoc . 

• Level   5

Savey są przypisane do profilu i są przechowywane na dysku / pamięci zewnętrznej, jeśli masz wykupionego Golda to możesz je również przechowywać w chmurce. Z tego co zrozumiałem to wcześniej grałeś na offlineowym koncie, tak też wystarczyło tym kontem dołączyć do Live a savey nadal by na nim działały. Jeśli jednak usunąłeś konto przed dołączeniem do Live to nie wiem czy będziesz miał do nich jeszcze dostęp, gdyż nie sprawdzałem takiej opcji.

• Level   1

Niczego nie usuwałem . Po dołączeniu do Xbox Live , zaktualizowałem grę i po jej włączeniu wyświetla się komunikat , że savy są uszkodzone lub nie mogą zostać wczytane . Nie bardzo wiem , co z tym zrobić .

• Level   5

no to masz napisane, nie wiem jak chcesz rozwiązać ten problem, bo się go raczej nie da; odłączyć profilu od live raczej się już nie da, a i tak by to nic nie dało, skoro masz USZKODZONE SAVE'y

I may be LATE, honey

but I look GOOD