Problem z padem.Jak oddać pada na gwarancje.

• Level   1

Witam !!

Mam takie może banalne pytanie ale jak mogę oddać samego pada na gwarancje , można to zrobić przez internet czy telefonicznie , zarejestrowałem konsole ale nie widzę tam opcji żeby zgłosić pada do naprawy. Pad ma 3 miesiące a mam nastepujący problem . Nie działają mi (zacinają się ) przyciski A i X może mi coś proadzicie żeby obyło się bez konieczności wysyłania go na gwarancje.

• Level   5

Zadzwoń na infolinię 800 441 17 96.

• Level   1

Najlepszym rozwiązaniem jest kupienie nowego pada... Reklamacje składa się tam, gdzie konsola została kupiona, pod warunkiem że masz dowód sprzedaży tj. paragon... Niestety w prawie wszyskich sklepach usłyszysz o złym użytkowaniu, 3-dniowej gwarancji rozruchowej itd... Zawsze możesz pada rozkręcić i przeczyścić...  

d^_^b

• Level   5

Nie wprowadzaj ludzi w błąd... Jeśli pad jest nadal na gwarancji to go po prostu reklamuj poprzez infolinię. Kilku znajomych miało w przeszłości kłopoty z padami i zostały one w ten sposób wymienione na nowe.

• Level   2

Składanie reklamacji w sklepie nie jest wprowadzaniem w błąd. W polskim prawie odpowiedzialność za wadliwy towar ponosi także jego sprzedawca i jest to gwarancja niezależna od gwarancji Microsoftu i tylko od konsumenta zależy, gdzie dany towar zareklamuje, którą drogę wybierze. Reklamacje w sklepie reguluje Kodeks Prawa Cywilnego oraz ustawa o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej, i zazwyczaj łatwiej i korzystniej jest reklamować towar właśnie u sprzedawcy.

• Level   5

Bardziej chodziło mi o cenną radę kupna nowego pada...

• Level   1

Faktycznie trochę mnie poniosło, przyznaję, ale jest to najłatwiejsze, najszybsze i ogólnie "bezstresowe", że tak powiem... A pada i tak potrzebujesz innego, bo jak będziesz grał, kiedy tego oddasz na gwarancję? Można pożyczyć, wiem, ale zakładam brak udziału osób trzecich;) Sorry za wprowadzenie w błąd/ nie napisaniu o infolini, która rozwiązuje 99% problemów jak widać...

d^_^b

• Level   5

Chodzi o coś innego, jeśli do szczęścia potrzebny jest mu jeden pad to po co ma kupować drugi (wydawać pieniądze) skoro może skorzystać z gwarancji (za darmo). I to jest właśnie ta mała aczkolwiek istotna różnica.

• Level   1

W poniedziałek zadzwonie na infolinie zobaczymy co z tego wyjdzie , bo coś musze z tym zrobić bo nie da sie grać z nieodbijającymi przyciskami .

• Level   1

Możesz także wiadomość im wysłać to oddzwonią.Pada kurier odbierze i przyślą drugiego.U mnie po tygodniu był nowy

• Level   1

A jak wysłać im widadomość bo nie mogę się dodzwonić jak dzwonie na numer podany w poscie to w słuchawce słychać ze nie ma takiego numeru 801 802 000 czyli infolini MS ale nie odbiera nikt.

• Level   5

Wyżej podany numer to nie ten który tu wkleiłeś... Zadzwoń pod: 800 441 17 96

• Level   1

Zgadza się. Trzeba zadzwonic pod ten nr. Musisz byc cierpliwy bo nie za pierwszym razem sie połączymy. W moim przypadku był to przesympatyczny facet który mi wszyściutko powiedział co i jak. Trzeba podać co się dzieje z padem , swoje dane, nr seryjny konsoli itp. Potem on nam zamawia kuriera i wysyła etykiete którą drukujemy i naklejamy na opakowanie z naszym padem. Pad w ciągu 4 dni jest w Niemczech a w ciągu 12-14 dni mamy nowego w domu. :) Przynajmniej w moim przypadku tak było. Przed samymi świetami Bożego Narodzenia miałem nówke. Naprawdę ta gwarancja Microsoftu door-to-dor  to jest poprostu bajka. Potem jeszcze dzwonił koleś i się pytał czy wszystko doszło i czy jest ok. No coś pięknego. Pozdrawiam!

• Level   1

Dodzwoniłem sie ale właśnie na ten numer co podałem w końcu . Pad juz jest w drodze . Koleś który mnie obsługiwał był również mega miły aż mnie to pozytywnie zaskoczyło . Powiedział mi również odrazu ze padów nie naprawiają i że przyjdzie nowy z gwarancji . Także wszystko jest ok pad jest w drodze do Frankfurtu . Temat można zamknąć .

Pozdrawiam !!

• Level   1

A co jeśli mam pada z edycji specjalnej? Czy wtedy otrzymam w reklamacji pada właśnie z tej edycji? Bo nie mam zamiaru tracić takiego na rzecz klasycznegi białego pada.