Aktualizacja Xbox Live

• Level   1

Mam małe pytanie.

Ostatnio słyszałem, że wielu użytkowników posiada już nową aktualizację Xbox Live (IE, Xbox Music, itp.)

Problem polega na tym, że ja jeszcze tej aktualizacji nie mam ... Czy muszę jeszcze poczekać ?

Czy jest to jakiś problem konsoli ... ? Z góry dzięki.

• Level   2

Musisz oczekiwać. Microsoft nie rzuca aktualizacji wszystkim na raz, robi to po kawałku.

(ja miałem wersję beta, więc wcale nie musiałem czekać)

• Level   3

U mnie aktualizacja włączyła się od razu po aktualizacji nowej gry. Może da się tak wymusić aktualizację szybciej ;) Zresztą, ta aktualizacja jest nic nie warta :P

• Level   1

Dzięki za odpowiedź. Teraz pozostaje tylko czekać. A możecie mnie oświecić i powiedzieć mniej więcej kiedy mogę się spodziewać aktualizacji ?

• Level   1

A możecie mi napisać kiedy mniej więcej zakończy się proces "rozsyłania" aktualizacji graczom ? Bo ja dalej tej aktualizacji nie mam ...

• Level   3

Nigdy się nie zakończy, będzie trwał aż do czasu, kiedy wejdzie następna aktualizacja.

• Level   1

Czyli rozumiem, że dalej muszę oczekiwać na tą aktualizację, tak ?

• Level   1

Hej mam ten sam problem. Otrzymałeś tą aktualizację? Ja próbowałem na wszystkie sposoby, z USB, CD wszystko sie aktualizuje ale efektu nie widać nadal mam stary interfejs. Aktualizacj nie chciała się zainstalować - męczyłem się ok 3h - fora itp. wyczyszczenie cache + odinstalowanie wszystkich aktualizacji (LB LT X) dopiero powoduje że mój x instaluje tą aktualizację. Nie mam już pomysłów (nawet dyska wyjmowałem i zamieniałem na inny zewnętrzny).

Mam dziwne wrażenie ze to jest związane z komunikatem który otrzymuje przy łączeniu do Live tzn mam ostrzeżenie przy pozycji Konto: Alert uslugi i tyle, normalnie sie loguje gram, nawet wywołałem aktualizacje z live'a po wyczyszczeniu cache'u i nadal nic!!! Pomóżcie bo nie mam pomysłów (połączenie z siecia i router jest okay na 100%).

Konsola oczywiście oryginalna na gwarancji

• Level   2

Spokojnie. Aktualizacja dochodzi do różnych konsol w różnym czasie. Wyczytałem, że ma to trwać do końca października. Też niestety muszę jeszcze czekać.

• Level   1

okay ja to rozumiem ale myślisz że pobrana aktualizacja z strony MS (temat aktualizacja xbox) nie jest jeszcze tą najnowszą? ponieważ ja ją pobrałem i zainstalowałem na wszystkie sposoby.

• Level   3

Ta aktualizacja nie jest najnowsza. Ograniczenie jest po to, aby chronić serwery aktualizacji przed przeciążeniem. Jakby tam była najnowsza aktualizacja to by wszyscy rzucili się na to szturmem i by serwer padł.

• Level   1

dzięki będe spokojniejszy, już myślałem że coś jest z moim x-em :)))

• Level   1

Dzięki za info.

Teraz pozostaje tylko czekać. :)

• Level   1

do mnie aktualizacja dzisiaj dotarła

kryhahaa

• Level   1

Do mnie aktualizacja też doszła :D Tego posta pisze z Xbox'a