Multiplayer

• Level   1

Witam wszystkich , otoz podczas grania na multi zauwazylem ze niestety nie wyszukuje wogole graczy z polski , czy cos mam zmienic w ustawieniach ?? 

• Level   2

Pewnie Ci nie wyszukuje, bo ciężko na nich trafić. Xbox nie jest najpopularniejszą w Polsce platformą do grania.

• Level   3

Zgadzam się z Marcinem, Xbox nie jest u nas popularną platformą do gry online i nie trafiasz na Polaków, bo jest nas mało. Wszystko przez obowiązkowe opłaty, podczas gdy na innych platformach gra online jest za darmo. Ja ponadto mam problem na Xboxie ze strict NAT, czego nie mam ani na PS3, ani na PC i chociaż mogę sobie pozwolić na abonament to szkoda mi nerwów z NATem.

• Level   1

No to fakt, oplate za granie powinni zniesc . a co do NATA , tez mialem ten problem , ale juz sobie z tym poradzilem . W sumie na poczatek zrobilem formata kompa , Zrobilem siec i tak dalej , i znowu nat ograniczony, jeszcze jeden format tylko tym razem nie instalowalem sterownikow od plyty glownej , przynajmniej tych od karty sieciowej tylko zostawilem te z windowsa .no i pomoglo, teraz czasami ale rzadko tez wyskakuje ograniczony , ale wtedy usuwam wszystkie porty w polaczeniu i dziala . Sprobuj moze to pomoze

• Level   1

Nie gadajcie że nie ma Polaków, co prawda nie tylu co z PS3, ale są...  jest ich całkiem sporo, trzeba tylko dokładnie poszukać.

A co do płatnego grania online, za dobre serwery się płaci, darmowe serwery mają swoje wady, a Microsoft utrzymuje swoje w świetnym stanie.

• Level   5

Trochę już gram na X360 w tym online w różne gry i z własnych doświadczeń powiem że często trafiam na polaków...

• Level   2

Gram trochę w BF3 i trudno nie trafić na użytkowników z Polski na serwerach europejskich. Podobnie było z Cod.