Nowa aktualizacja konsoli XBOX 360

• Level   3

Oficjalnie jest dostępna od 19 maja, jednak moja konsola nadal nie zaktualizowała się. Komuś udało się już zaktualizować soft?

Nie wiem, czy to przez brak aktualizacji, ale gdy przez www dodałem opcję płatności PayPal, to konsola nadal nie widzi tej opcji i nie można dokonać żadnego zakupu.

• Level   5

aktualizacja ma ponoć trwać przez jakiś czas, tzn. że nie każdemu zaktualizuje się tego samego dnia

I may be LATE, honey

but I look GOOD

• Level   2

Do końca maja każdy powinien już mieć zainstalowane :)

Gamikaze.pl This posting is provided "as is" and confers no rights.

• Level   5

Wymień swojego Xa na nowego!

• Level   1

Mi po aktualizacja konsola przestała czytac plytki z grami .. odpala mi tylko płyty cd z muzyka ..

• Level   3

Mam najnowszego Xboxa  S i nadal nie zażądał aktualizacji....

• Level   1

a ja mam stary arecade z konca 2009 i lipa ;/

• Level   1

wie ktos dlaczego nie czyta plyt ?

• Level   1

Nie wiem, czytałem, że po tej aktualizacji takie problemy mogą wystąpić. Ja mam Premium z 2008 i wszystko mi działa.

• Level   2

Pawelxxxxx - sprawdź link w poście Pikmita tuż nad twoim...

• Level   2

Z tego co wiem aktualizacja ma być wprowadzana stopniowo nie od razu dla wszystkich tu więcej inf :

gry.interia.pl/.../aktualizacja-systemu-xbox-360-juz-19-maja,1636899

• Level   1

U mnie wczoraj się zainstalowała bez najmniejszych problemów. A już liczyłem, że konsola mi pierdyknie i wymienią mi na nową.

Xordis
    • Level   1

Są problemy z aktualizacją.

Mam oryginalnego, nie przerabianego, nie modyfikowanego nie ruszanego Xbox'a w wersji Elite(nie slim). I wczoraj w końcu aktualizacja do mnie dotarła. Zakończyło się błędem i powrotem do dashbord'a. Nie zablokowało mi na szczęście konsoli.

Kod błędu:  3151-335A-1380-2203-c000-0001

Od początku oryginalne gry. zero kombinacji z konsolą. Nawet chłodzenia nie modyfikowałem. Podłączyłem i grałem.

I tyle z tego mam, że teraz nie mogę zaktualizować, a i grozi mi zablokowanie konsoli.

• Level   1

witam czy ktos moze mi objasnic jak pobierac demowki z netu?mam dopiero dwa dni xboxa i nie moge nic pobrac:(

• Level   2

A dlaczego nie możesz pobrać? Zawsze wyskakuje komunikat na którym podana jest przyczyna.